menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Mistrzostwa Polski w zapasach (foto)

informacje kołobrzeg, polska, zapasy, juniorzyW Hali Milenium zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Impreza uświetniła X-lecie istnienia UKS Zapasy Kołobrzeg.


Gościem specjalnym na mistrzostwach był m.in. Andrzej Wroński, dwukrotny mistrz olimpijski, Władysław Stecyk, wicemistrz olimpijski, a także znani zapaśnicy i trenerzy, w tym Eugeniusz Najmark, Jan Żurawski czy Waldemar Dąsal. Zawody odbywały się pod patronatem prezydenta Janusza Gromka.

Fot. Kacper Pajor


R E K L A M ADodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.