Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, gryf, słupsk1:0 wygrała Kotwica Kołobrzeg w meczu z Gryfem Słupsk. Po dzisiejszej kolejce, kołobrzeżanie zachowują prowadzenie w tabeli, ale do końca jeszcze 4 mecze.


Po ostatnim remisie z Gryfem Wejherowo, tym razem mecz na euroboisku wyglądał nieco inaczej. Kotwica po raz kolejny grała słabo, nie wykańczała akcji i czekała na błędy gości. W konsekwencji przez 50 procent pierwszej połowy widzieliśmy kopanie piłki, czasami nawet bez celu, a nie ukierunkowany na zwycięstwo mecz. Po błędzie obrony, w 28 minucie bramkarza Gryfa pokonał pięknym strzałem Piotr Pytlak. Była to jedyna bramka w tym meczu.

Pod koniec pierwszej połowy do ataku przystąpili goście, stwarzając dwie groźne sytuacje pod bramką Kotwicy. Na szczęście świetne interwencje przy bramce Kotwicy zakończyły pierwszą połowę prowadzeniem gospodarzy. W drugiej połowie, ostro grę zaczął Gryf. Mecz jednak nie porywał i pomijając kilka sytuacji podbramkowych obu drużyn, widowiska przy ul. Śliwińskiego dziś nie było. Kotwica wygrała 1:0 i jest liderem tabeli. Na naszą korzyść należy odnotować dzisiejszą porażkę Gryfa Wejherowo z Bałtykiem Koszalin (2:3). Orkan Rumia wygrał 3:0 z Drawą Drawsko i w tabeli jest tuż za Kotwicą ze stratą 1 punktu. Zostały jeszcze 4 kolejki. Już w najbliższej Kotwica zagra wyjazdowe spotkanie w Stargardzie Szczecińskim z Błękitnymi.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama