Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, maraton, sandomierz, klub morsa5 i 6 maja w Sandomierzu odbywał się Sportowy Weekend Kwitnących Sadów. Nie zabrakło na nim przedstawicieli znad morza, w tym Klubu Morsa.


W tych dniach odbywało się szereg imprez sportowych: zawody w crosie górskim na rowerach, biegach przełajowo-górskich na dystansie 10 km, 21 km (półmaraton) i 42 km (maraton). Kołobrzeg reprezentowała silna grupa: Zbigniew Malinowski, Andrzej Kierznowski, Przemysław Kiełkowski i Marek Zawadzki (dwóch ostatnich reprezentowało Kołobrzeski Klub Morsów). Dwóch kołobrzeżan, Malinowski i Kiełkowski, brało już udział drugi raz w tym biegu, zaś P. Kierznowski i M. Zawadzki zdecydowali się po raz pierwszy na trudne górskie tereny w pobliżu Sandomierza.  Uczestnicy biegu chwalą gościnność i perfekcyjną organizację całej imprezy. W pełnym maratonie uczestniczyli Malinowski i Kierznowski, zaś w półmaratonie Kiełkowski i Zawadzki. W obu biegach wystartowało 70 zawodników.

 

informacje kołobrzeg, maraton, sandomierz, klub morsa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama