Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, mma, fight, night, Diva Spa, Szczerek, GromekTradycyjnie, przed tak ważną imprezą sportową jak gala MMA Fight Night Diva SPA, została zwołana konferencja prasowa. Gala już 19 maja o godz. 20.00.


Tomasz Szczerek zaczął konferencję od przedstawienia swojej osoby: - Moja przygoda ze sportami walki zaczęła się ponad 20 lat temu w klubie AKS Białogard. Zaczynałem od zapasów w stylu wolnym. Mogę się poszczycić wieloma medalami mistrzostw Polski, Europy jak i również zwycięstwami w Pucharze Białorusi i Grecji. Od 2007 roku mieszkam w Kołobrzegu, gdzie prowadzę klub sportowy Szczerek Fight Team.

Gala MMA Fight Night Diva SPA odbędzie się 19 maja o godz. 20.00 w Hali Milenium. Czeka nas 10 ekscytujących pojedynków w formule MMA, a także jeden amatorski pojedynek kobiet w formule K1, w którym wystąpi kołobrzeżanka - Iwona Oleczek. Wystąpi również czterech innych kołobrzeżan, w tym Artur Głuchowski. - Na gali wystąpią również zawodnicy z Koszalina, Białogardu, Gdyni, Poznania, Warszawy, Łodzi, Rzeszowa i innych miast, jak również zawodnik z Czech. Wszystkie walki odbędą się w oktagonalnej klatce, co czyni je bardziej widowiskowymi. Klatka jest bezpieczniejsza od ringu, bo nie można z niej wypaść - dodaje Szczerek.

Gośćmi specjalnymi gali będą ikony polskich sportów olimpijskich oraz mieszanych sztuk walki: Paweł Nastula, Andrzej Wroński, Jan Błachowicz. Swoją obecność, jak potwierdził Tomasz Szczerek, zapowiedział Mamed Chalidow.

Bilety na Galaę MMA Fight Night Diva SPA są do nabycia w biurze Kotwicy Kołobrzeg w kompleksie "Milenium" w godz. 9-15, a po godz. 15 w siedzibie klubu Szczerek Fight Team przy ul. 1 Maja 47. Więcej informacji o biletach można uzyskać pod numerem telefonu: 788 761 979. Wśród zakupionych biletów, zostanie rozlosowana wycieczka do Paryża dla dwóch osób ufundowana przez Jakubow Travel.

informacje kołobrzeg, mma, fight, night, Diva Spa, Szczerek, Gromek

informacje kołobrzeg, mma, fight, night, Diva Spa, Szczerek, Gromek

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama