menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Kotwica bliżej Pucharu Polski (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica, pogoń barlinek, puchar polskiPogoń Barlinek nie miała w Kołobrzegu szans. W meczu pucharowym ZZPN Kotwica wygrała 4:0. Teraz z Pogonią musimy wygrać mecz ligowy w tę sobotę.


Ten mecz zaczął się bardzo dobrze. Po faulu w 5 minucie na Patryku Skórcekim przez bramkarza gości, sędzia podyktował rzut karny, który Lilo wykorzystał celnie i gospodarze bardzo szybko prowadzili 1:0. To w sumie najważniejsza akcja tej części meczu, na którą warto zwrócić uwagę. W drugiej połowie posypały się kolejne gole. W 46 minucie bramkę zdobył Patryk Pytlak. Kolejna bramka dla Kotwicy padła w 87 minucie (Tomasz Rydzak. Na koniec, wynik meczu ustalił Maciej Ropiejko.

To ważny sukces Kotwicy, tym bardziej, że na boisku zabrakło kilku zawodników z podstawowego składu. To niepokoiło kibiców, tym bardziej, że po ostatnim meczu Kotwica nie jest ju z liderem tabeli i musi wygrywać spotkania. Dzisiejszy mecz był pucharowy, ale z Pogonią Barlinek zagramy już w sobotę mecz ligowy. Na uwagę zasługuje również sytuacja z 80 minuty, gdy z jednym z zawodników gości zderzył się Patryk Skórecki. Zawodnik tracił przytomność i trzeba go było przewieźć do szpitala. Kto widział, jak wyglądało zabezpieczenie medyczne meczu, ten na pewno na miejscu Skóreckiego znaleźć się nie chciał. Tu Kotwica się nie popisała...

KOTWICA KOŁOBRZEG - POGOŃ BARLINEK
4:0 (1:0)
Lilo 5' (k), Patryk Pytlak 46', Tomasz Rydzak 87', Maciej Ropiejko 88'


Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.