menu

Oni dziś zmierzą się podczas Gali MMA (foto)

informacje kołobrzeg, gala mma, wazenie, zawodnicyJuż tylko godziny dzielą nas od Gali MMA Fight Night Diva SPA. Dziś w "Divie" odbyło się ważenie zawodników. Zapowiada się fantastyczne widowisko!


W piątek wieczorem w hotelu Diva SPA odbyło się ważenie zawodników przed sobotnią galą MMA Fight Night Diva SPA Kołobrzeg. Żaden z zawodników nie miał problemów ze zmieszczeniem się w wymaganym przedziale wagowym. Widać było pewne napięcie przed zaplanowanymi walkami. Zawodnicy podkreślali, że są w formie i zamierzają pokazać się publiczności z jak najlepszej strony. Rozmowy z zawodnikami można przeczytać tutaj (kliknij).

Fot. Kacper Pajor

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.