Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, duńczycy, stadion, treningNiemal 3 tysiące osób zasiadło na widowni Stadionu im S. Karpiniuka, przypatrując się pierwszemu oficjalnemu treningowi duńskiej reprezentacji.


Chwilę po godz. 17 na murawę wbiegli piłkarze z Danii. Gości powitał prezydent Janusz Gromek. Było krótko i skromnie. Następnie Duńczycy przystąpili do treningu, który zaczynał się od rozgrzewki. Dopiero po kilkudziesięciu minutach zawodnicy zaczęli rozgrywać mały mecz. Na to czekali kołobrzeżanie, którzy częste ciekawe akcje nagradzali brawami.

Na stadionie pojawiły się tłumy dziennikarzy, przy czym przeważały ekipy duńskie. Posiadają one dobrze zorganizowane zaplecze techniczne i nadawały z Kołobrzegu szerokie fragmenty treningu swoich pupili. Polacy za to zadawali sobie pytanie, czy reprezentacja Danii jest w stanie wyjść z grupy śmierci... Janusz Gromek życzył sobie, żeby reprezentacja Polski spotkała się w finałach z Duńczykami, bo wtedy z czystym sumieniem kibicowałby Polakom.

Dziś także wszyscy mogli przyjrzeć się murawie. To już nie jest ta sama trawa, jaką pamiętamy sprzed kilku miesięcy. Wiadomo, że od samego początku stan murawy na stadionie pozostawiał wiele do życzenia. Teraz to nie murawa: to dywan z trawy.

Fot. Kacper Pajorreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama