Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, kołobrzeg, druga ligaPo przegranym meczu z Gwardią Koszalin, piłkarze Kotwicy pogrzebali swoje szanse na awans do II ligi. Okazuje się, że na razie nic nie musi być stracone...


23 maja wszystko było już jasne (przeczytaj wiadomości kołobrzeg). Marzenia o historycznym awansie prysły jak banka mydlana. A przecież od samego początku wszystko szło według wszystkim znanego scenariusza? Co takiego się stało? Co zawiodło? Co trzeba zmienić? Te pytania nadal są otwarte. Tymczasem jednak okazuje się, że Kotwica Kołobrzeg może stanąć przed jeszcze jedną szansą wejścia do II ligi. Według naszych informacji, pojawił się sponsor, który jest gotowy wyłożyć odpowiednią sumę pieniędzy nie tylko na drużynę piłkarską, ale również aby zakupić dla niej miejsce w II lidzie...

Z naszych informacji wynika, że takie rozmowy są prowadzone i są to rozmowy poważne. Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta przyznaje, że rozmowy w sprawie sponsoringu są prowadzone. I tyle. Jeśli jakiekolwiek porozumienie zostanie zawarte, kibice mają dowiedzieć się o tym jako pierwsi. Na razie nikt niczego oficjalnie nie komentuje.

 

informacje kołobrzeg, kotwica, kołobrzeg, druga liga

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama