Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pływacy, sukcesyKołobrzeżanie, którzy są sympatykami pływania, mogą być dumni z wychowanków klubu pływackiego „Bałtyk-Odyseja Morska Kołobrzeg”. Wyniki mówią same za siebie.


Nasi młodzi zawodnicy ciężko trenowali, aby godnie reprezentować swojego sponsora oraz miasto Kołobrzeg. Zawodnicy w sposób cykliczny poprawiali swoje najlepsze czasy. Udowodnili także, że mają sportowy charakter oraz że potrafią pływać najszybciej w Polsce. Oto kilka ciekawostek:

- Gracjan Domański został najlepszym grzbiecistą i wygrał Grand Prix województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego w roczniku 2000.
- Gracjan Domański został najlepszym specjalistą od stylu motylkowego i wygrał Grand Prix województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego w roczniku 2000.
- Gracjan Domański podczas memoriału Stanisława Uby w Lęborku ciężko walczył o puchar dla najlepszego zawodnika z najbardziej wartościowymi czasami. Udało mu się pokonać zawodników z całej polski. Puchar pojechał z nim do Kołobrzegu !
- Gracjan Domański podczas IV Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu został najlepszym zawodnikiem.
- Marta Aściukiewicz została najlepszą  specjalistką od stylu klasycznego i wygrała Grand Prix województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego w roczniku 2000.
- Marta Aściukiewicz podczas IV Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu  została drugą najbardziej utytułowaną zawodniczką.
Na godne zaznaczenia zasługuje docenienie wieloletniej pracy utytułowanego kołobrzeskiego trenera Piotra Ludwiczaka i kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów norweskich. W ten sposób klub zyskuje możliwość szerokiej współpracy międzynarodowej. Na bazie wieloletniego doświadczenia przy efektywnym oswajaniu z wodą i nauce pływania trenerów klubu powstał Miejski Program Nauki Pływania. Obecnie jest wdrażany w szkołach i trwają szkolenia nauczycieli.

 

informacje kołobrzeg, pływacy, sukcesy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama