Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, milaszkiewicz, kinga, łukiW Nowej Rudzie odbyły się zawody III Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Udział wzięli czołowi zawodnicy z Polski, w tym MEWY Kołobrzeg.


Kinga Milaszkiewicz zajęła III miejsce w III Rundzie Pucharu Polski umacniając swoją pozycję wśród kandydatów do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych. Barbara Mikołajczak zajęła 19 miejsce po bratobójczym pojedynku z koleżanką klubową Kingą Milaszkiewicz w 1/16 Konkurencji Indywidualnej Olimpijskiej Rundy FITA.

Artur Barda w kategorii Juniora Młodszego na 95 startujących zawodników uplasował się na 31 miejscu i jednocześnie wywalczył kwalifikację na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Łucznictwie, która odbędzie się 20-22 lipca w Krakowie.

Wszystkie oczekiwania dotyczące zdobycia kwalifikacji na OOM przez zawodników trener Joanny Nowickiej zakończyły się powodzenie. Od 30 czerwca zawodnicy MEWY Kołobrzeg będą przygotowywać formę na zgrupowaniu sportowym w Białym Borze przed najważniejszymi imprezami sportowymi w roku.

 

informacje kołobrzeg, milaszkiewicz, kinga, łuki

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama