Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wachowski, kotwica, trenerWojciech Polakowski zrezygnował z pełnienia funkcji trenera Kotwicy. Pierwszym trenerem został jego dotychczasowy asystent - Maciej Wachowski.


O możliwym odejściu Polakowskiego do Bałtyku Koszalin mówiło się od pewnego czasu. Dzisiaj stało się jasne, że wobec decyzji dotychczasowego trenera, funkcję tę obejmuje Maciej Wachowski, który miał być w tym sezonie jego asystentem, choć od samego początku prezes Waldemar Błaszczak nie wykluczał, że Wachowski na pewnym etapie może zostać pierwszym trenerem. I tak się stało. - Jest to oczekiwana decyzja, która na pewno spotka się z dobrym odbiorem społecznym, a także z akceptacją kibiców. W tym tygodniu spotykam się z głównym sponsorem klubu, czyli prezydentem miasta Januszem Gromkiem, aby ustalić kierunki strategiczne dla Kotwicy Kołobrzeg - komentuje na gorąco prezes Błaszczak.

Maciej Wachowski ma 33 lata. Jest rodowitym kołobrzeżaninem. Od 2003 roku jest trenerem. Do tej pory trenował m.in. Płomień Myślino, UKS Ósemka, Kotwicę Kołobrzeg, młodzików, juniorów i rezerwę drużyny. Był także asystentem Macieja Kiszkiela. W tym roku odbył trzymiesięczny staż trenerski w w jednym z klubów angielskich. Jest absolwentem poznańskiego AWF. Ma licencję I klasy UEFA A.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama