Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, stadion, trening, wachowskiWreszcie na długo oczekiwany stadion wybiegli wczoraj piłkarze na trening połączony z testami dla nowych zawodników pod okiem Macieja Wachowskiego.


Jak mówi nowy trener, testy zostały przygotowane dla zawodników, którzy chcieliby przejść do Kołobrzegu i grać w Kotwicy. Na murawie stadionu im. Sebastiana Karpiniuka, pierwszy raz od półrocznej przerwy spowodowanej Duńczykami, pojawiło się 23 zawodników. Jak mówili, dobrze wreszcie poczuć naturalną trawę pod stopami, a nie tylko granulat euroboiska. Wśród nich, 10 piłkarzy pochodzi ze składu Kotwicy z ostatniego sezonu.

Na testy, zawodnicy przyjechali z Legnicy, Trzebiatowa, Koszalina czy Połczyna Zdroju. Przed nimi jeszcze 3 dni treningowe, które zadecydują o ich przyszłości i ewentualnym pozostaniu nad Parsętą. Na testach pojawili się także zawodnicy, jeszcze niedawno mający status juniora starszego w Kotwicy, w tym Mariusz Kurczak, Adam Zejfer, Adrian Machula.

Testy potrwają do 14 lipca. Natomiast już 11 lipca Kotwica rozegra pierwszy sparing z Bałtykiem Koszalin, gdzie trenerem został Wojciech Polakowski. Trener Kotwicy - Maciej Wachowski, podkreśla, że będzie to trudny mecz, gdyż spotkanie zostanie rozegrane jeszcze w trakcie budowania składu, nie mniej jednak liczy na to, że Kotwica to spotkanie ma szansę wygrać, zwłaszcza, że na wczorajszym treningu było widać wolę walki zawodników na murawie. Pytanie tylko, czy może w tym roku zagramy o II ligę...

informacje kołobrzeg, kotwica, stadion, trening, wachowski

informacje kołobrzeg, kotwica, stadion, trening, wachowski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama