Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, kibice, pożegnanieGarstka wiernych fanów Kotwicy Kołobrzeg żegnała się z Czarodziejami z Wydm podczas ostatniego meczu w Hali Milenium. Nie zamierzają jednak tak sprawy zostawić...


"Jesteśmy siłą, o której się wam nie śniło" - takiej treści transparent zawisł na trybunie kibiców Kotwicy Kołobrzeg w Hali Milenium. Kibice skandowali hasła obraźliwe dla prezydenta Janusza Gromka, bo to ich zdaniem prezydent odpowiada za likwidację ekstraklasy koszykówki w Kołobrzegu. A potem padały okrzyki: "Referendum!", zapewne za odwołaniem prezydenta.

Przedtem jednak, trener Tomasz Mrożek pożegnał się z kibicami, dziękując im za ich postawę, doping i wierność drużynie biało-niebieskich. Kibice jako upominek otrzymali nowy bęben.

Termin zgłoszenia Kotwicy Kołobrzeg do rozgrywek w nowym sezonie ekstraklasy mija 16 lipca. Obecnie nie widać szans, aby taka decyzja zapadła. To oznacza początek końca Kotwicy Kołobrzeg S.A.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama