29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, mewa, milaszkiewiczZa nami XXIX Memoriał Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Swój kolejny sukces w łucznictwie odnotowała zawodniczką Mewy - Kinga Milaszkiewicz.

Na zawody przyjechały reprezentacje Białorusi, Ukrainy, Izraela oraz zawodnicy z całej Polski. Po raz kolejny sukces w kategorii juniorek młodszych odniosła zawodniczka „Mewy” Kołobrzeg Kinga Milaszkiewicz wygrywając w finale z zawodniczką Krupko Darya (Białoruś) 6:0. Po kwalifikacjach Kinga zajmowała 4 lokatę z wynikiem 586 pkt.

W tej samej kategorii wiekowej startował młody stażem zawodnik Jakub Janczewski, który po kwalifikacjach uplasował się na 20 miejscu z wynikiem 423 pkt, a ostatecznie po pucharowych pojedynkach zajął 15 lokatę.

Barbara Mikołajczak, będąca jeszcze juniorką młodszą, startowała w wyższej kategorii wiekowej, juniorek, strzelając 2x70m. Po kwalifikacjach z wynikiem 528 pkt zajęła 13. miejsce, natomiast po strzelaniu pucharowym zakończyła zawody na 14 Oliwia Śliwiana, również w kategorii juniorek, po kwalifikacjach z wynikiem 564 pkt zajmowała 8. pozycję, po czym po rundkach uplasowała się na miejscu 10 nieznacznie przegrywając pojedynek z warszawianką 4:6.

Artur Barda, podobnie jak koleżanka z klubu Barbara, po raz pierwszy startował w kategorii juniorów i ostatecznie zajął 24 lokatę.