menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kotwica z jednym golem: to wystarczyło

informacje kołobrzeg, kotwica, energetyk, gryfinoKotwica wygrała mecz wyjazdowy z energetykiem Gryfino. Dzięki temu, kołobrzeska drużyna awansowała na drugie miejsce w tabeli III ligi.


Po ostatnim bezbramkowym remisie z Gwardią Koszalin, pojawili się tacy, którzy wróżyli Kotwicy wysoką przegraną w meczu z Energetykiem Gryfino. Jednak podopieczni Macieja Wachowskiego nie tylko przywieźli z Gryfina 3 punkty, to jeszcze Cezary Szybka wybronił wszystkie strzały gospodarzy. Bramkę na zwycięstwo dla Kotwicy Kołobrzeg zdobył Marek Kowal w 48 minucie meczu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.