menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Piłkarze Kotwicy awansowali

informacje kołobrzeg, kotwica, olimp goscinoW meczu z Olimpem Gościno, Kotwica Kołobrzeg wygrała 4:1 i awansowała do IV rundy Pucharu Polski KOZPN. Gola jako pierwsi strzelili gospodarze...


Na niedługo przed pierwszą połowę bramkę zdobył Ariel Siuciak. Goście zaczęli strzelać dopiero w drugiej połowie. Trzeba przyznać, że Olimp i tak nisko przegrał, więc w sumie Kotwica nie tylko nie wykonała egzekucji na tej drużynie, ale również przez kilka minut przegrywała do 0.

- W tym meczu stworzyliśmy wiele sytuacji, by wynik był znacznie wyższy. Martwi mnie trochę brak skuteczności. W tym meczu chciałem dać szansę gry zawodnikom, którzy do tej pory o wiele krócej, niż pozostali. Często słyszę, że nasi wychowankowie mało grają i stąd taka decyzja. Po wyniku do przerwy każdy może wnioskować, że przed nami jeszcze dużo pracy. Cieszy to, że jednak ci zawodnicy z meczu na mecz grają znacznie lepiej. Podziękowania dla kibiców, którzy przyjechali i kibicowali swojej drużynie. Prosiłbym ich jednak, skoro domagają się gry naszych zawodników, to niech będą bardziej wyrozumiali i niech będą z tym zespołem i tymi młodymi zawodnikami na dobre i na złe - komentuje trener Maciej Wachowski.

 

informacje kołobrzeg, kotwica, olimp goscino

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.