menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kotwica musi zmienić strategię

informacje kołobrzeg,  kotwica, chemik policeW sobotę na stadionie Sebastiana Karpiniuka byliśmy świadkami egzekucji, jaką wykonał na Kotwicy Kołobrzeg Chemik Police. Przegraliśmy 0:4.


Takiego obrotu sprawy i to przed własną publicznością nikt się nie spodziewał. Mierząca w awans do II ligi Kotwica powinna wygrać z drużyną z Polic. Tymczasem od samego początku nie tylko nie mieliśmy wypracowanej metody ataku, a nawet jeśli ona była, to nie przynosiła rezultatów, to w dodatku słaba była również obrona. W konsekwencji, już w 26 minucie gospodarze stracili pierwszą bramkę.

To jeszcze nie zapowiadało katastrofy i wydawało się, że biało-niebiescy mają szansę odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Nic bardziej mylnego. Kilka chwil po rozpoczęciu drugiej połowy po tragicznej grze Kotwicy, straciliśmy dwie bramki w odstępie minutowym. Na stadionie dało się słyszeć gwizdy i pomrukiwanie niezadowolenia. Czarę goryczy przelała kolejna bramka, ale znowu nie dla nas.

Kotwica nie była nawet w stanie strzelić bramki kontaktowej. Żadna akcja nie zakończyła się szczególnym zagrożeniem dla Chemika. Za to w obronie popełnialiśmy regularnie fatalne błędy, tak więc pozytywnym aspektem tej porażki jest to, że jest ona tak niska. Trener Maciej Wachowski w komentarzu do meczu stwierdził, że nie potrafi zrozumieć co się stało na boisku z zawodnikami. Zapowiada jednak kompletną zmianę strategii, stosowną do III ligi. Mamy ją zobaczyć już w następnym meczu.

Obecnie, Kotwica zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0:4 (0:1)
26' - P. Ciołek
54' - F. Kosakowski
55' - P. Krawiec
85' - W. Guźniczak

Fot. Kacper Pajor

informacje kołobrzeg, kotwica, chemik police

informacje kołobrzeg, kotwica, chemik police

informacje kołobrzeg, kotwica, chemik police

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.