Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, salmo, parsęta, wędkarzeWspaniała pogoda towarzyszyła wędkarzom, którzy przyjechali nad Parsętę łowić ryby. Wszystko w ramach 16 zawodów spinningowych Salmo Parsęty.


Salmo Parsęty 2012 oficjalnie zakończono w niedzielę (drugi dzień zawodów) około 14:30. Chociaż do wagi zawodnicy przynieśli 6 troci, drugi dzień zawodów nie przyniósł zmian na pozycji lidera. Wyniki końcowe przedstawił sędzia główny zawodów, kolega Jan Meyer:

I - Adam Podworski  Toruń  4450
II - Ryszard Pabisiak  Sławno  3665
III – Piotr Biłanicz  Trzebielino  2115
IV – Szymon Kocioł  Białogard  1850
V – Bogusław Róg  Sławno  3535
VI – Paweł Staniszewski  Koszalin  2835
VII – Adam Zając  Koszalin  1735
VIII – Dariusz Krakowiak  1575
IX – Arkadiusz Kozak  Gdynia  1440

Poza nagrodami i pucharami wręczonymi zwycięzcom, okazały puchar otrzymał najmłodszy uczestnik zawodów Ernest Żybura, natomiast przedstawiciel Trapera Gdynia wręczył koledze Stefanowi Przychoćko pamiątkową statuetkę z okazji XX–lecia firmy WĘDSPORT. Organizatorzy przyznali również nagrodę specjalną FAIR PLAY, która trafiła w ręce koszalińskiego wędkarza, kolegi Jana Meyera.

Zawody Salmo zakończyły również tegoroczną klasyfikację „Turnieju czterech rzek”, tu również nie nastąpiły zasadnicze zmiany w dotychczasowej kolejności. Rzutem na taśmę do czołówki dopisał się zwycięzca Salmo i ostatecznie zajął VI miejsce. Pozycję lidera utrzymał Robert Szumowski, na drugim miejscu uplasował się nasz reprezentant kolega Ryszard Pilarczyk. Na III miejscu podium stanął Zbigniew Paluszkiewicz, na IV został skalsyfikowany Andrzej Chojnacki ze Sławna, a na V Marek Szymański z Warszawy.

Największym pechowcem został nasz bliski kolega, Dominik Walczak, który w okolicy ujścia Pokrzywnicy miał na wędce metrówkę. Po trwającej około minutę walce, ryba niestety spięła się.

z wędkarskim pozdrowieniem
Wiesiek Skólmowski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama