Broken Clouds

3°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, medal, sztorm, kołobrzegKlub Sztorm Kołobrzeg odniósł wspaniały sukces. Dziewczęta w sztafecie 4 x100 m zdobyły złoty medal. A to nie koniec naszych sukcesów w lekkoatletyce.


Dodatkowo klub zdobył brązowy medal w biegu na 100 metrów (Daria Kurz) i brąz w biegu na 600 metrów (Klaudia Zub). Oliwia Małkiewicz była 10 w biegu na 100 metrów przez płotki, Zosia Kreja 6 w chodzie na 3000 metrów, a Adam Stanowski w rzucie dyskiem był 5.

 

informacje kołobrzeg, medal, sztorm, kołobrzeg

informacje kołobrzeg, medal, sztorm, kołobrzeg

informacje kołobrzeg, medal, sztorm, kołobrzeg

informacje kołobrzeg, medal, sztorm, kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama