menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Piłkarze tylko zremisowali

informacje kołobrzeg, kotwica, remisKotwica Kołobrzeg tylko zremisowała w 8 kolejce III ligi z Cartusią 1923 Kartuzy 1:1. Po ostatniej porażce przed własną publicznością, dla kibiców to trochę za mało.


Obie drużyny rozegrały mało interesujące spotkanie. Inicjatywa od początku meczu należała do biało-niebieskich. Wszystkie potencjalnie groźne akcje były zatrzymywane przez gości niezwykle dynamicznie. W sumie, Cartusia atakowała jedynie z kontry. W 24 minucie, jedną z takich akcji lewą stroną boiska na bramkę zamienił Formela. Kotwica starała się odpowiedzieć na gola, ale gospodarze stanęli murem w przedpolu, często faulując. Po jednym z takich fauli, Mateusz Wesserling z około 25 metrów zdobył wyrównującą bramkę, pokonując bramkarza Cartusii.

- W drugiej połowie ponowni dyktowaliśmy warunki na boisku, ale kolejny raz brak szczęścia towarzyszył naszym zawodnikom. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu, mieliśmy wiele sytuacji, ale nie udało się zwiększyć bilansu bramkowego. Ostatnie 10 minut meczu to gra akcja za akcję. Jestem zadowolony z gry i zaangażowania zawodników, lecz każdy czuje wielki niedosyt z wyniku - skomentował dla naszego portalu sobotnie spotkanie w Kartuzach trener Kotwicy - Maciej Wachowski.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.