Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, błękitni, stargardPrzegrać kolejny raz przed własną publicznością to na pewno wyczyn. Po przegranej 0:4 z Chemikiem Police, przegraliśmy 0:2 z Błękitnymi Stargard.


Kibice liczyli na rehabilitację po ostatnim blamażu z Chemikiem. I się przeliczyli, bowiem nasi piłkarze znowu przegrali i to wysoko, bo dwoma bramkami. Kotwica była nieskuteczna, rozkojarzona, słabo grająca w obronie i jeszcze gorzej w ataku. W 3 minucie gola gospodarzom strzelił Michał Magnuski. Na 0:2 podwyższył w 48 minucie i tyle wystarczyło, żeby 3 punkty wyjechały z Kołobrzegu do Stargardu, a Kotwica spadła na 11 miejsce w tabeli.


Fot. Kacper Pajor

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama