20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

informacje kołobrzeg, kotwica, asseco, prokom, treflTo kolejna przegrana z rzędu. Czarodzieje z Wydm od początku sezonu nie wygrali żadnego meczu. Jak na razie nie widać żadnego zakrętu, tylko prosta porażek..

Po dzisiejszym meczu nikt wygranej się nie spodziewał, w końcu podejmowaliśmy jedną z najlepszych drużyn w ekstraklasie. Ale po raz kolejny byliśmy świadkami niewykończonych akcji, bezsensownego tracenia piłki, niecelności, zwłaszcza z linii rzutów osobistych. Szczególnie rozczarował Marco Djurić, który wykazał się wyjątkową nieskutecznością, okraszoną faulami. Dla przykładu na 6 rzutów za 3 punkty - trafił zaledwie 1.

Początek gry należał do gdynian, ale wydawało się, że Czarodzieje z Wydm obudzili się i potrafią skutecznie grać z drużyną mistrzowską. Pierwszą kwartę wygraliśmy 2 punktami i na Halę Milenium powróciły optymistyczne nastroje. Jednak w drugiej połowie kolejnej kwarty było jasne, że coś w drużynie nie gra. Przez 4 minuty drugiej kwarty nie zdobyliśmy ani jednego punktu. Co smutne,  nie udało się przekonać fanów koszykówki, aby kibicowali Kotwicy. Stali i wspomagali Czarodziejów w większości kibice zgromadzeni wokół Klubu Kibica. Ostatecznie, w tej części meczu zdobyliśmy zaledwie 9 punktów.

Trzecią kwartę udało nam się wygrać jednym punktem, ale była to część meczu niezwykle emocjonująca, w której wiele decyzji sędziów oprotestowywał trener gości. Niestety, czwarta kwarta to była porażka Kotwicy. Znowu przez 5 minut nie zdobyliśmy ani jednego punktu. Czarodzieje rzucali, ale niecelnie i chaotycznie. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie potrafimy rzucać z linii rzutów osobistych (w całym meczu straciliśmy w ten sposób aż 9 potencjalnych punktów!). W ten sposób ponieśliśmy 3 porażkę z rzędu. I znowu mieliśmy szansę wygrać, a przynajmniej przegrać, ale z niewielką przewagą przeciwnika. Nie wykorzystaliśmy naszych atutów. W konsekwencji spadliśmy na 10, czyli 3 miejsce od końca w tabeli. Na razie jesteśmy na prostej porażek. Kiedy nadejdzie jakiś zakręt, za którym zobaczymy zwycięstwa?

KOTWICA KOŁOBRZEG 54:72 ASSECO PROKOM GDYNIA
(21:19, 9:17, 14:13, 10:23)