Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, gryf słupskNa stadionie im. Sebastiana Karpiniuka kibice wreszcie zobaczyli zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg. Trzy punkty zdobyliśmy na dołującym w tabeli Gryfie Słupsk.


To pierwszy mecz przed własną publicznością z nowym trenerem, którym kilkanaście dni temu został Wiesław Bańkosz i drugi z rzędu, który Kotwica wygrała. Fakt faktem, że gospodarze męczyli się ponad godzinę, zanim strzelili pierwszą bramkę. Nie ulegało żadnej wątpliwości, że to Kotwica ma przewagę na boisku, jednak brakowało skutecznego wykończenia akcji. W 62 minucie fiaskiem zakończyła się ciekawa akcja Smarzyńskiego, ale Kotwica dalej atakowała bramkę gości i w 64 minucie pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Tomasz Rydzak. Potem znowu gospodarze wstrzeliwali się w bramkę Gryfa, ale brakowało sensownego wykończenia akcji. Tak było aż do 79 minuty, gdy na 2:0 podwyższył Marek Kowal.

Kotwica po wygranym meczu awansowała na 5 miejsce w tabeli ze stratą 9 punktów do Lechii II Gdańsk i tylko 3 punktów do Błękitnych Stargard, którzy zajmują II miejsce w tabeli.

Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama