Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, biegacze, stowarzyszenieW sobotę przy Pomniku Sanitariuszki spotkali się kołobrzescy biegacze. Głównym tematem, obok biegania, było powstanie nowego stowarzyszenia.


Organizatorem spotkania była Klaudia Rubanowicz-Surówka, Przemysław Kiełkowski i Zbyszek Malinowski, którzy spotkali się przy Pomniku Sanitariuszki wraz z wszystkimi chętnymi biegaczami. Po wspólnej rozgrzewce, poprowadzonej przez instruktorkę fitness Magdę Juszczyńską, ponad 30 osób ruszyło na wspólny bieg po Parku Nadmorskim. Po treningu, w hotelu Pro-Vita na wszystkich uczestników treningu czekały soki i pyszna zupa dyniowa.

- Biegacze postanowili założyć stowarzyszenie. Będą spotykać się cyklicznie. Następny trening już w najbliższą sobotę, godzina 13 przy Pomniku Sanitariuszki. W nowym stowarzyszeniu nie tylko będzie Klub Biegacza, również Klub Nordic Walking i inne kluby promujące zdrowy tryb życia w polskiej stolicy SPA - mówi Przemysław Kiełkowski.

informacje kołobrzeg, biegacze, stowarzyszenie

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama