menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Czarodzieje wygrali, ale nie bez problemów

informacje, kołobrzeg, kotwica, start gdyniaJeśli nie wygralibyśmy ze Startem Gdynia, to z kim? Kotwica, która dotychczas tylko przegrywała, wreszcie wygrała, ale niedosyt pozostał.


Pytanie, czy warto przychodzić na mecze Kotwicy Kołobrzeg, zadaje sobie coraz więcej fanów koszykówki. Bo w tym sezonie to, co prezentują Czarodzieje, zawiodło już wielu. Cztery przegrane pod rząd nie osłodziła sobotnia wygrana ze Startem Gdynią. Bo jeśli nie ze Startem, to z kim mielibyśmy wygrywać? Tymczasem pierwsza kwarta sobotniego meczu do udanych nie należała. Gra była zacięta i gospodarze mieli problem z pokazaniem swojej przewagi na boisku. Ostatecznie tę część meczu przegraliśmy.

Równie wyrównana gra miała miejsce w II kwarcie, choć w niektórych momentach widać było ewidentną przewagę Startu, którą pod koniec dobra gra Kotwicy zniwelowała zdobywanymi punktami. Kolejna wymiana punktów miała miejsce po przerwie. Na szczęście gospodarze zdobyli przewagę punktową, którą powiększyli w ostatniej kwarcie, a to za sprawą celnych rzutów wolnych. W przeciwieństwie do meczu z Prokomem, gdzie nasze statystyki były fatalne, tym razem trafiliśmy 18/22 rzuty i tak naprawdę to zważyło o tym, że Kotwicy udało się wygrać przed własną publicznością.

Piąty mecz w tym sezonie wskazuje wyraźnie, że drużyna nie ma pomysłu na grę ofensywną, choć widać zmianę na lepsze. Obecnie, yajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli...

KOTWICA KOŁOBRZEG 78:71 START GDYNIA
(16:20, 21:21, 21:16, 20:14)


Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.