menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Harris robił z Kotwicą, co chciał (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica, azs koszalinKotwica przegrała wyjazdowy mecz w Koszalinie. I choć zaczęliśmy bardzo dobrze, to jednak w drugiej połowie pokazano nam nasze miejsce na końcu tabeli.


Początek wyszedł nam nadzwyczaj dobrze. Graliśmy konsekwentnie i choć popełniliśmy kilka błędów, zapowiadało się ciekawie. Po rzutach Jeffersona, Złotego i Djurica zaczęliśmy wysuwać się na prowadzenie. Gra była jednak wyrównana, a gospodarze nie zamierzali tanio sprzedać skóry. W drugiej kwarcie zaczęły się znowu uwypuklać nasze słabe strony: niska skuteczność i poważne problemy w ataku. 3 niecelne rzuty za 3 punkty Jeffersona spotkały się z odpowiednią odpowiedzią AZS. W połowie meczu gospodarze przejęli prowadzenie i nie oddali go już do końca sobotniego spotkania.

W trzeciej kwarcie Jefferson zaczął się rehabilitować zaczynając od celnego rzutu za 3 punkty, ale na chęciach się skończyło. W kolejnych minutach tej części meczu jego skuteczność była tak samo niska jak w drugiej kwarcie. Za to czwarta kwarta była koncertowym pokazem niecelności Czarodziejów z Wydm. Niestety, nie osłodził tego fantastyczny wsad Djurica, który na koniec trafił jeszcze za 3 punkty. Wygraliśmy tę kwartę, ale to nie zmieniło wyniku meczu. Tymczasem Harris robił z naszymi zawodnikami co chciał. Grasował pod koszem jak rasowy rozbójnik, na którego de facto nikt nie miał żadnej recepty. Zdobył dla AZS aż 17 punktów, odnotowując 100-procentową skuteczność.

Kotwica po słabym meczu w Koszalinie zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy koszykówki.

AZS KOSZALIN 72:61 KOTWICA KOŁOBRZEG
(14:15, 20:14, 24:15, 14:17)


Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.