Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, zastal, zielona góraFaworytem tego meczu była Zielona Góra. Mało kto stawiał na Czarodziejów. A to był błąd. Kotwica Kołobrzeg rozegrała najlepszy mecz w tym sezonie.


Kotwica od samego początku przystąpiła do ofensywy. Zaczęło się od celnego rzutu Mosleya za 3, za chwilę zresztą powtórzonego. To musiało zaboleć Stelmet. A to był dopiero początek fantastycznej gry Czarodziejów. Wyczyn swojego kolegi powtórzy Jefferson zdobywają kolejne 6 punktów. Po pierwszej kwarcie, lekceważeni gospodarze schodzili z boiska z przewagą aż 12 punktów!

W drugiej i trzeciej kwarcie Czarodzieje nieco wyhamowali, ale nadal byliśmy świadkami fantastycznej gry zespołowej w wykonaniu kołobrzeskiej drużyny. Goście jednak wzięli się do odrabiania strat. Drugą kwartę wygrali przewagą 4 punktów, ale Kotwica i tak utrzymała prowadzenie. W trzeciej kwarcie Stelemt zmienił taktykę i rozpoczął atak z dystansu, co trzeba podkreślić z dużą skutecznością. Sporo fauli zakończyło się rzutami wolnymi i trzeba powiedzieć, że zawodnicy Kotwicy wykorzystali je w stu procentach. Doliczyć tu trzeba fantastyczny wsad Niedźwieckiego, który postawił na nogi całą publiczność zgromadzoną w Hali Milenium.

Niestety, ostatnia kwarta była kwartą nerwów. Rajewicz i Niedźwiecki przekroczyli limit fauli. Stelemt w ten sposób stracił Srokę, ale to nie zmieniało sytuacji faworyzowanych gości, którzy zaczęli odrabiać straty, a Kotwica jakby się zacięła. Przy stanie 75:70 dla gospodarczy na 4:36 minut do zakończenia spotkania, wszystko mogło się zdarzyć. Tymczasem Czarodzieje się przełamali i byliśmy świadkami świetnej gry w wykonaniu kołobrzeskiej drużyny. Akcje Mosleya, Djurica i Jeffersona przypieczętowały fantastyczna postawę Kotwicy Kołobrzeg, która pokonała Stelmet Zieloną Górę i awansowała w tabeli PLK.

KOTWICA KOŁOBRZEG 83:75 STELMET ZIELONA GÓRA
(29:17, 20:24, 20:17, 16:15)


Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama