menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

VI Turniej Tenisa Stołowego

informacje kołobrzeg, tenis, turniej80 zawodników z Będzina, Białogardu, Kęty, Koszalina, Reska, Świdwina Szczecinka i Kołobrzegu wzięło udział w VI Turniej Tenisa Stołowego im. S. Karpiniuka.


Zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Kołobrzegu, Kołobrzeskie Towarzystwo Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji „Wybrzeże” i Zakład Aktywności Zawodowej w Kołobrzegu z okazji obchodów 94 Rocznicy Święta Niepodległości w ramach realizacji programu „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Program obchodów współfinansowany był przez Gminę Miejską Kołobrzeg z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Już na półgodziny przede zapisami zgłosili się pierwsi uczestnicy turnieju, by dłużej móc się rozgrzać. Chwilę po 9 rozpoczęły się mecze turniejowe. Tradycyjnie o godzinie 11 odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia turnieju i uczczenie chwilą ciszy pamięci Sebastiana Karpiniuka oraz Pawła Łazuki, czołowego kołobrzeżanina w tenisie stołowym, uczestnika wielu turniejów rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej tenisa stołowego. Następnie, główny propagator turniejów i zarazem sędzia główny turnieju Andrzej Pyszora wręczył pamiątkowe puchary osobom, które przyczyniły się do zorganizowania kolejnego turnieju w tenisie stołowym im S. Karpiniuka. Po ceremonii otwarcia  zawodnicy kontynuowali rywalizację w dziewięciu kategoriach. Mecze stały na wysokim poziomie i były bardzo emocjonujące. Po kilkugodzinnych zmaganiach  około godziny 16 rozpoczęła się ceremonia wręczania medali i nagród rzeczowych dla czterech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. KTKFSiR „Wybrzeże” ufundowało nagrody rzeczowe dla najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju oraz specjalne wyróżnienie dla Andrzeja Pyszory za wytrwałość w organizacji turniejów tenisowych.

WYNIKI:

Dziewczęta  do lat 18
1. Magdalena Gąsiorowska – Świdwin
2. Aleksandra Chwal – Trzebiatów
3. Zofia Szal – Kołobrzeg
4. Oliwia Jaworska – Kołobrzeg

Chłopcy do lat 18
1. Paweł Chwal – Trzebiatów
2. Bartłomiej Soroka – Resko
3. Adrian Kucharczyk – Świdwin
4. Łukasz Szachowicz – Świdwin

Dziewczęta z Ośrodków Szkolno Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Zakładów Aktywności Zawodowej
1. Marietta Łyczak – Kołobrzeg
2. Irena Rzym – Kołobrzeg
3. Dorota Nahajowska - Kołobrzeg
4. Natalia Janik - Kołobrzeg

Chłopcy z Ośrodków Szkolno Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Zakładów Aktywności Zawodowej
1. Maciej Wieczorek – Kołobrzeg
2. Krzysztof Kaczmarek – Kołobrzeg
3. Arkadiusz Wrześniewski – Kołobrzeg
4. Andrzej Łuczyniec – Kołobrzeg

Kobiety po wyżej 18 lat
1. Hanna Bogdanowicz – Kołobrzeg
2. Marcelina Szewczyk – Kołobrzeg
3. Maria Koc – Kołobrzeg  

Mężczyźni 18 – 45
1. Karol Dziuba – Białogard
2. Mariusz Matejek – Będzino
3. Robert Bekisz - Białogard
4. Adam Wojnar – Świdwin

Mężczyźni 45 – 60
1. Henryk Dzida – Białogard
2. Antoni Biedziuk – Szczecinek
3. Andrzej Witkowski – Białogard
4. Ryszard Kozłowski – Kołobrzeg

Mężczyźni po wyżej 60 lat
1. Roman Pawłowski – Kęty
2. Kazimierz Lipnowski – Koszalin
3. Albert Sobolewski – Koszalin
4. Waldemar Kowalczyk – Szczecinek

VIP-y i Media
1. Ryszard Kozłowski – Auto Centrum „Jacek” Kołobrzeg
2. Ryszard Zdrojewski – prezes zarządu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Koszalinie
3. Artur Gliszczyński – kierownik Centrum Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu  
4. Krzysztof Krysa – Prezes Zarządu Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Amatorskiej Piłki Nożnej

Fot. archiwum

 

informacje kołobrzeg, tenis, turniej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.