Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gala, walki, białogardW Białogardzie odbyła się "Runda 2", kontynuacja ubiegłorocznej gali mieszanych sztuk walki. Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotogalerii.


Wydarzenie po raz kolejny było bardzo udane - walki stały na wysokim poziomie, tak samo jak i występy grup tanecznych z teatru Muza Variette w Koszalinie oraz Top Toys. Wieczór otworzyły dwie walki amatorskie. Wśród 4 walk Main Card znalazł się pojedynek lokalnego fightera Łukasza Bochniarza, który pokonał na punkty Artura Bieleckiego z Mighty Bulls Gdynia. Po nich walczyły kobiety -“ Agnieszka Sobczyk z UKS ASW Judo Jasło błyskawicznie poddała Kamilę Bałandę (Akademia Sarmata Gdańsk) przez duszenie.

W pierwszej z walk wieczoru jednogłośną decyzją wygrał Marcin "BJ" Lasota z Gracie Barra Łódź po pełnym akcji pojedynku z Aleksandrem Georgasem. W drugiej walce głównej Artur "Zyli" Piotrowski, którego mogliśmy zobaczyć w Kołobrzegu podczas (wygranej przez niego) walki w ramach gali organizowanej przez SFT, efektownym duszeniem trójkątnym rozpoczętym w stójce poddał niepokonanego dotąd Pawła Hyżewicza z Espadon Bydgoszcz. 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama