Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, rosa radomFatalna gra w IV kwarcie spowodowała, że koszykarze pożegnali się ze zwycięstwem, choć przez większą część meczu prowadziliśmy.


Pierwsza kwarta to w miarę wyrównana gra. Pierwsze punkty to wymiana rzutów pomiędzy drużynami do stanu 4:4. Po rzucie Niedźwieckiego za 3 punkty prowadziliśmy 9:4, ale Rosa szybko odrabiała punkty po faulu na Bogavacu i celnym rzucie za 3 punkty Cupkowicia. Ostatecznie, Kotwicy udało się w tej części meczu odskoczyć na 2 punkty. W drugiej kwarcie Kotwica grała równie ambitnie, ale niekonsekwentnie. Zdobywaliśmy punkty (prowadziliśmy nawet 8), aby potem kaskadowo je tracić. I choć zachowywaliśmy prowadzenie, to jednak ta tendencja była bardzo niepokojąca.

Trzecia kwarta należała do udanych, ale tu również zdobywaliśmy punkty, a potem traciliśmy je. Najważniejsze jednak, że udało się zachować prowadzenie. Tyle, że taki stan trzeba utrzymać w czwartej kwarcie, która, jak wiadomo, jest piętą achillesową kołobrzeskiej drużyny. I tak było tym razem. Bardzo szybko nazbieraliśmy 5 fauli nie zdobywając ani jednego punktu. Faktycznie, graliśmy fantastycznie w defensywie, ale to dowodzi tylko tego, że zatrzymywaliśmy atak przeciwnika, a nie byliśmy w stanie zakończyć własnej ofensywy. Przez pierwsze 5 minut punkty zdobywała wyłącznie Rosa doprowadzając do remisu. Na 2 minuty przed końcem, Kotwica de facto wróciła do gry, ale na bardzo krótko. Radomianie złapali wiatr w żagle, objęli prowadzenie i już go nie oddali.

Po sobotnim meczu zajmujemy 10 miejsce z dorobkiem 13 punktów.

KOTWICA KOŁOBRZEG 63:70 ROSA RADOM
(16:14, 18:15, 20:16, 9:25)Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama