Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot54:76 przegrała Kotwica Kołobrzeg przed własną publicznością. W pierwszym meczu w nowym roku nie udało nam się pokonać lidera ekstraklasy.


Drużyna z Sopotu od samego początku objęła prowadzenie i z dużą przewagą zakończyła piątkowe spotkanie w Hali Milenium. W pierwszej kwarcie, gospodarze próbowali prowadzić w miarę wyrównaną walkę i trzymać dystans do lidera. Jednak już w drugiej kwarcie zabrakło sił do zrealizowania tego zadania, a ponadto zbyt często wykończenie pod koszem kończyło się fiaskiem. Trzecia kwarta była już niemal w pełni wyrównana, ale w ostatniej części meczu, Trefl Sopot pokazał swoją klasę. Najwięcej punktów dla Kotwicy zdobył Sean Mosley oraz Demetrius Brown.

KOTWICA KOŁOBRZEG 54:76 TREFL SOPOT
(12:16, 18:26, 213:14, 11:20)

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

informacje kołobrzeg, kotwica, trefl sopot

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama