Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, trojanowski, karol, hok, kotwicaJak już pisaliśmy, Tomasza Mrożka na stanowisku trenera Kotwicy Kołobrzeg zastąpił Mariusz Karol. Dziś odbyła się konferencja prasowa z jego udziałem.


Podczas spotkania z dziennikarzami, Stanisław Trojanowski podziękował Tomaszowi Mrożkowi za dotychczasową współpracę. Mariusz Karol, jak stwierdził Trojanowski, to doświadczony trener. Nowy trener chce zaszczepić nową wiarę w drużynę, żeby gra sprawiała zawodnikom radość, a odwrót na boisku nie zamieniał się w panikę. - To perspektywiczna drużyna - tłumaczył Karol odpowiadając na pytanie, dlaczego zgodził się poprowadzić zespół z dołu tabeli. Jak przypomniał, to drużyna, która potrafiła wygrać z najlepszymi. Obecna sytuacja ma się wyklarować w najbliższych meczach i dopiero wówczas będzie można w tej sprawie powiedzieć coś więcej.

Dziennikarze pytali Stanisława Trojanowskiego w sprawach własnościowych. Prezes KKK Kotwica Kołobrzeg stwierdził, że nie zamierzał zawłaszczyć ani nazwy klubu, ani jego barw. Docelowo, właścicielem spółki ma stać się fundacja, która zostanie powołana w okolicach lutego.

informacje kołobrzeg, trojanowski, karol, hok, kotwica

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama