Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, łukcznictwo, zawody, mewaW Milówce odbyły się zawody kontrolne kadry narodowej w łucznictwie. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki MEWY Kołobrzeg, w tym Kinga Milaszkiewicz.Kinga Milaszkiewicz w kategorii juniorka młodsza strzelając na 4x18 m z wynikiem 1042 pkt. zajęła I miejsce. II miejsce zajęła Maga Paulina z wynikiem 1039 pkt. Strzelec Legnica i III miejsce dla Laury Galez również Strzelec Legnica 1036 pkt. Juniorka MEWY Kołobrzeg Oliwia Śliwiana strzelając razem z seniorkami na 4x18 m z wynikiem 1079 pkt. zajęła bardzo dobrą lokatę i uplasowała się na dziewiątym miejscu.

 

informacje kołobrzeg, łukcznictwo, zawody, mewa

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama