Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, azs koszalin, meczZa pośrednictwem naszego portalu i Radia Kołobrzeg można zobaczyć zwycięski mecz Kotwicy z AZS. To było piękne spotkanie w Hali Milenium.


Derby to długo oczekiwane wydarzenie prze kibiców. Stąd też wyjątkowa oprawa sobotniego meczu pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a AZS Koszalin przygotowana przez Klub Kibica. Niestety, w trakcie meczu za mikrofon chwycił sam prezes KKK Kotwica Kołobrzeg - Stanisław Trojanowski i prosił kibiców o zaprzestanie wulgaryzmów pod adresem gości z Koszalina. Poskutkowało.

A mecz był bardzo dobry. To pierwszy występ przed własną publicznością Czarodziejów z Wydm z nowym trenerem Mariuszem Karolem. Było sporo niepewności, bowiem kołobrzeską drużynę prześladują kontuzje. Ale to my zdobyliśmy pierwsze punkty i regularnie powiększaliśmy przewagę na boisku. Graliśmy konsekwentnie i odważnie, przy jednoczesnym zabezpieczeniu defensywy. Trzeba podkreślić, że w sobotę można było zobaczyć Kotwicę w nowej odsłonie, drużynę pewną siebie, a przede wszystkim zawodników, którzy wiedzą co mają robić i nie rzucają piłki przed siebie. Filarami Czarodziejów byli: Corey Jefferson, Grzegorz Arabas i Sean Mosley.

Dzięki współpracy z Radiem Kołobrzeg, które transmitowało mecz na żywo, można obejrzeć mecz Kotwicy z AZS-em jeszcze raz. Komentują Mariusz Wolański i Tomasz Kwiatkowski.

KOTWICA KOŁOBRZEG 88:76 AZS KOSZALIN
(20:15, 25:15, 16:19, 27:27)


Od redakcji:
Na żądanie PLK, materiał z meczu został usunięty.


Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama