Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, błaszczak, kotwicaWaldemar Błaszczak był jedynym kandydatem na prezesa Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg. Uzyskał poparcie członków stowarzyszenia.


W różnych kręgach sportowych mówiło się o zmianie prezesa. Nieoficjalnie, Błaszczakowi zarzucano marazm w zarządzaniu klubem, a ostatnio także zamieszanie z rozliczeniami finansowymi (dowiedz się więcej: przeczytaj). Był jeden problem: brak konkurenta dla prezesa. Wspominano ewentualną kandydaturą Andrzeja Kargula, ale sam zainteresowany nie widział się w tym fotelu.

Podczas walnego zebrania członków klubu, zarząd otrzymał skwitowanie, a nikt z członków, poza Waldemarem Błaszczakiem, nie był zainteresowany kierowaniem klubem. Członkowie uznali, że klub jest prowadzony dobrze i jest duża szansa na awans do II ligi. Ostatecznie, Błaszczak zdobył mandat prezesa na kolejną kadencję.

informacje kołobrzeg, błaszczak, kotwica

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama