Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, aikido, mistrzowiePoznań gościł 10-osobową grupę aikidoków z Pomorskiej Akademii Aikido. Trzygodzinny trening prowadzony był przez  mistrza Jacka Wysockiego (8 dan).


Zgrupowanie miało charakter stażu dobroczynnego i poświęcone było wybitnemu mistrzowi aikido Giampietro Savegnago (8 dan), który boryka się ostatnio ogromnymi problemami zdrowotnymi. Polska Unia Aikido z ośrodkami z całego kraju bez namysłów zorganizowała się w symbolicznym wyrażeniu szacunku, zbiórce pieniędzy i duchowym wsparciu swojego mistrza. Na stażu „UCZNIOWIE-MISTRZOWI” pojawili się pasjonaci aikido z całej Polski m.in. Wrocławia, Opola, Poznania, Warszawy, Lublina i Szczecina, tworząc w sumie ponad 120 osobową grupę. Kołobrzeg i Koszalin reprezentowali: Beata Graczyk, Marta Karcz, Sebastian Głowala, Andrzej Niepoń, Czarek Kaczmarek, Marcin Odżygóźdź, Tomek Sotyń, Krzysiek Łukasz, Grzesiek Konert i Bartek Ciechanowicz.

P.S. Wsparcie jest niezbędne, gdy życie pozostaje na krawędzi. Choć mistrz nie poddaje się, to bardziej ważne niż materialne jest duchowe wsparcie. Kto trenuje aikido ten wie, jak wiele radości i optymizmu daje widok wypełnionej po brzegi sali i szacunek jakim darzą się aikidocy. Zrobiliśmy co do nas należało. Przy okazji dziękuję wszystkim swoim uczniom, którzy pojawili się w Poznaniu – wielkie dzięki i szacun.

Bartosz Ciechanowicz

 

informacje kołobrzeg, aikido, mistrzowie

informacje kołobrzeg, aikido, mistrzowie

informacje kołobrzeg, aikido, mistrzowie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama