Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, czarni, słupsk, kotwicaGraliśmy z drużyną silniejszą, ale takiego braku zaangażowania w grę i takie porażki kibice na pewno się nie spodziewali. Kotwica przegrała 19 punktami.


Początek należał do Kotwicy. Objęliśmy prowadzenie po celnym rzucie wolnym Mosleya. Potem przez ponad 2 minuty obserwowaliśmy niemoc obu drużyn, którą przerwał Dabkus, trafiając celnie za 3 punkty dla Czarnych Słupsk. Pomimo starań Czarodziejów z Wydm, przewaga należała do Czarnych. Nie pomógł wsad Walkera, ani kolejne zdobywane punkty. W drugiej kwarcie przewaga gości dalej się zwiększała, choć gospodarze starali się utrzymywać dynamikę gry. Niestety, zbyt wiele rzutów Czarodziejów było niecelnych. Na osłodę pozostał świetny wsad Walkera, a potem Mosleya, ale to było za mało, aby zdobyć przewagę w pierwszej połowie meczu.

Po powrocie z szatni punkty zdobyli Czarodzieje dzięki akcji Walkera, który chwilę później popisał się kolejnym efektownym wsadem. To była wyrównana kwarta i najciekawsza część meczu. Niestety, straty dalej się powiększały i pojawiało się coraz więcej wątpliwości, czy uda nam się odrobić wynik. Na celny rzut Czarnych szybko odpowiedział Grzegorz Arabas celnym rzutem za 3 punkty. Powtórzył to Jefferson. Niestety, w dalszej części meczu widać było brak werwy u gospodarzy. Rzuty były niecelne, pojawiły się też faule. Kibice stracili złudzenia: Kotwica zmierzała bezpośrednio do porażki i nic nie było w stanie tego zmienić.

KOTWICA KOŁOBRZEG 62:81 ENERGA CZARNI SŁUPSK
(10:16, 18:23, 19:21, 15:21)


Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama