Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg,zas, kotwica, walkower15 marca Kotwica Kołobrzeg przegrała z AZS Koszalin 69:84. Spotkanie wyjazdowe nam nie wyszło, a dodatkowo zostaliśmy ukarani przez zarząd PLK.


Komunikat w sprawie piątkowego meczu wydała Polska Liga Koszykówki.

"Na podstawie Regulaminu Rozgrywek PLK oraz Zasad Rozgrywania Meczu, mecz AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg z dnia 15 marca 2013 został uznany jako nierozegrany, a wynik został zweryfikowany na walkower (20:0) dla drużyny gospodarzy. Z powodu walkowera Kotwica nie otrzyma za ten mecz punktów meczowych. Powodem takiej decyzji jest brak co najmniej sześciu zawodników z polskim obywatelstwem w składzie drużyny Kotwicy Kołobrzeg".

Jak mówi Jolanta Urbanowicz-Kowalska, rzecznik KKK Kotwica Kołobrzeg, klub od tej odwoływał się nie będzie.

Fot. archiwum

informacje kołobrzeg,zas, kotwica, walkower

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama