Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zakończyła się I Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych w łucznictwie. Zawody odbywały się w Żywcu w dniach 22-23 maja. Nie zawiodły zawodniczki MEWY Kołobrzeg.


W konkurencji indywidualnej zwyciężyła Joanna Gorczyca z ŁKS Radom.
Udany start zanotowały zawodniczki MEWY Kołobrzeg. III miejsce zajęła Magdalena Miller. VI miejsce Aleksandra Nowicka, IX miejsce Oliwia Śliwiana.
Zespół kobiet w składzie powyżej oraz Agnieszka Brodziak w rywalizacji zespołowej zajął drugie miejsce przegrywając w finale z zespołem Stelli Kielce 194-198.
Trzy pierwsze zawodniczki MEWY uzyskały kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W konkurencji mikstów MEWA w składzie Magdalena Miller, Marcin Manturewicz, zajęła IX miejsce.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama