menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Brąz Aleksandry Nowickiej

Zawodnicy Mewy Kołobrzeg uczestniczyli w drugiej rundzie Pucharu Polski w dniach 5-6 czerwca w Kołobrzegu. Odnotowali kolejne sukcesy i rekordy.


W rywalizacji indywidualnej najwyższe miejsce zajęła Aleksandra Nowicka wygrywając pojedynek o brązowy medal z Pauliną Misztal UKS Piątka Zgierz. Rywalizację kobiet wygrała Katarzyna Kłoda – Agros Zamość.
Kolejne zawodniczki MEWY uplasowały się na wysokich miejscach: Magdalena Miller 7 miejsce, Oliwia Śliwiana 12 miejsce, Agnieszka Brodziak 15 miejsce, Jagoda Dybowska 30 miejsce (startowały 64 zawodniczki).
W konkurencji zespołowej w składzie: Nowicka, Brodziak, Miller, Śliwiana, kołobrzeżanki zajęły drugie miejsce przegrywając w finale ze Stella Kielce 195-198.
W eliminacjach zespół Mewy ustanowił rekord Polski wynikiem 1791 pkt. Podobnie w rywalizacji pucharowej zespół kobiet MEWY w półfinale ustanowił również rekord Polski wynikiem 212 pkt.

Wśród mężczyzn wygrał Dawid Malicki z Talentu Wrocław. Zawodnik Mewy Kołobrzeg Marcin Manturewicz zajął 45 miejsce (startowało 80 zawodników).

Po dwóch rundach Pucharu Polski w konkurencji kobiet 1 miejsce zajmuje Katarzyna Kłoda „AGROS” Zamość, 2 miejsce zajmuje Aleksandra Nowicka z Mewy Kołobrzeg. Zespół kobiet po dwóch rundach jest na drugim miejscu. W eliminacjach oraz w finałach zawodniczki MEWY poprawiały swoje rekordy życiowe.

Fot. i tekst: Mewa Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.