Clear Sky

29°C

Kołobrzeg

12 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Lech, Julian
12 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Lech, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, memoriał, wysockiego, koszykówkaJuż po raz czwarty odbywa się Memoriał Romana Wysockiego. W tym roku drużyny rozgrywają mecze systemem pucharowym. Zapraszamy do fotogalerii.


Za nami pierwszy dzień Memoriału Romana Wysockiego. W turnieju udział biorą cztery drużyny: King Wilki Morskie Szczecin, KS Spójnia Stargard Szczeciński, AZS Koszalin oraz gospodarze KKK Kotwica Kołobrzeg. Biało-niebiescy pokonali w sobotę stargardzian 75:71, a AZS wygrał z Wilkami 82:71, w związku z czym dziś w finale będziemy mieli derby Pomorza! O 10:30 w Hali Milenium odbędzie się mecz o III miejsca, a na 13:00 jest planowany jest finał memoriału.

Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama