Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, kotwica, energetyk, gryfinoTym razem piłkarzom Kotwicy Kołobrzeg udało się wygrać, ale gra z zagrożonym spadkiem Energetykiem Gryfino do poruszających nie należała.


Zespół o ambicji drugoligowej powinien ten mecz wygrać 5:0. Energetyk Gryfino należy do kategorii drużyn spadkowych i rozprawienie się z gośćmi nie powinno być specjalnym problemem. I o ile dość szybko zdobyliśmy prowadzenie, to od 16 minuty na boisku mieliśmy wyłącznie kopanie i przekopywanie piłki. W pewnych momentach obie drużyny miały problem z przekopaniem jej przez połowę boiska.

Na trybunach pojawiły się gwizdy. Kibice krzyczeli, aby ktoś wreszcie pomyślał i zmienił trenera. Bo pomimo, że wygraliśmy 1:0, w nasz awans, ani nawet w zbliżenie się w okolice szczytu tabeli, raczej nikt nie wierzy. Obecnie zajmujemy 8 miejsce, Energetyk spadł na przedostatnie. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama