Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, kotwica, kaszubia kościerzynaKotwica w meczu z Kaszubią prowadziła od 14 minuty 1:0. I wydawało się, że ten wynik da nam 3 punkty. Niestety, od 82 minuty był remis... U nas zobaczysz to jeszcze raz...


Trzeba powiedzieć, że od początku spotkania, piłkarze Kotwicy starali się, walczyli o piłkę, mieli pomysł na grę. To spodobało się kibicom, których na dzisiejszy mecz przybyło sporo, dodajmy - na mecz przy sztucznym oświetleniu. Ofensywna strategia gospodarczy zakończyła się bramką strzelą w 14 minucie przez Tomasza Rydzaka. W kolejnych minutach spotkania, widoczna była przewaga piłkarzy Kotwicy.

Niestety, w drugiej połowie sytuacja się zmieniła. Zastosowana strategia była zbyt defensywna. Kotwica, pomimo wyprowadzanego ataku, albo nie miała szczęścia, albo ten atak były nieskuteczny. Za to swojego szczęścia coraz częściej próbowali piłkarze gości. Cezary Szybka strzegł bramki Kotwicy, ale w 82 minucie uległ gościom i od tego momentu na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka był remis. Wyprowadzane ataki Kotwicy dalej były nieskuteczne i ostatecznie w Kołobrzegu pozostał tylko 1 punkt.

Sobotni mecz nadaliśmy na żywo na naszym portalu. Komentował Kacper Pajor i gościnnie Maciej Wachowski, były trener Kotwicy.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama