menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Mistrzostwa w podnoszeniu ciężarów

informacje kołobrzeg, mistrzostwa, ciężaryW weekend na obiektach Stadionu Zawiszy w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów.


Na mistrzostwach nie zabrakło zawodników z Kołobrzegu, którzy zaliczyli bardzo udane starty. W wadze do 54 kg, pierwsze miejsce zajął Gracjan Weiler z wynikiem 61 kg. Był to pierwszy start tego 16-letniego zawodnika. W kategorii do 82 kg startował Dawid Chorążyczewski, który zajął 5 miejsce z wynikiem 85 kg. Był to również debiut Dawida w zawodach tej rangi. W konkurencji do 88 kg pierwsze miejsce zajął Marcin Racinowski z wynikiem 150 kg.

 

informacje kołobrzeg, mistrzostwa, ciężary

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.