menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Świetny mecz - Kotwica pokonała Śląsk

informacje kołobrzeg, kotwica, śląsk wrocławPo ostatnich dwóch porażkach, Kotwica wreszcie wygrała mecz w tym sezonie. W Hali Milenium Czarodzieje pewnie pokonali koszykarzy Śląska Wrocław 94:81.

 


Pierwsze punkty zdobyli zawodnicy Śląska Wrocław, ale Kotwica po akcji Terrella Parksa szybko wyrównała, a potem zdobywała punkty jak opętana. Goście próbowali odrabiać straty, ale to jedyne co im w tym meczu było dane: odrabianie strat. Po pierwszej kwarcie wygrywaliśmy 4 punktami, ale po drugiej kwarcie różnica wynosiła już 14 punktów. To co ważne, to konsekwentna i zdecydowana gra Czarodziejów z Wydm. W kilku momentach wyraźnie też dopisywało nam szczęście. Pod koniec drugiej kwarty Grzegorz Arabas po prostu zasypał Śląsk celnymi rzutami.

W drugiej połowie meczu, Śląsk tradycyjnie odrabiał straty, a Kotwica zdobywała kolejne punkty. Była to wyrównana kwarta: kosz za kosz. Również czwarta kwarta zakończyła się remisem na punkty, ale dzięki drugiej kwarcie, mieliśmy zagwarantowane zwycięstwo. W ostatniej części meczu fantastycznie zagrał Grzegorz Arabas.

KOTWICA KOŁOBRZEG 94:81 ŚLĄSK WROCŁAW
25:21, 25:15, 17:18, 27:27

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.