menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Derby jednak dla Koszalina (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica, azs koszalinLiczyliśmy, że może jednak uda się wygrać z drużyną AZS Koszalin, który w tym sezonie zbyt silny nie jest, ale jednak dla Czarodziejów okazał się za silny.


Goście na początku spotkania byli niezwykle skuteczni z dystansu. Po trójkach Odeda Brandweina, Dragana Labovicia i Seka Henry’ego AZS prowadził 13:6. Szczególnie aktywny w ataku był Brandwein, który tylko w pierwszej kwarcie rzucił 13 punktów. Kotwica była bezradna w ataku, a błędy gospodarzy świetnie wykorzystywali koszalinianie. Po kolejnej akcji Labovicia wygrywali nawet 27:10. W drugiej części spotkania zawodnicy trenera Gaspera Okorna jeszcze bardziej powiększali prowadzenie. Dzięki pięciu punktom z rzędu Darrella Harrisa ich przewaga wynosiła już 27 punktów! W ekipie z Kołobrzegu sytuację starał się zmieniać Jordan Callahan, ale jego 12 punktów w pierwszej połowie nie wystarczało do nawiązania wyrównanej walki z rywalami. Trzecią kwartę zespół trenera Tomasza Mrożka wygrał jednym punktem dzięki trafieniom Jordana Callahana i Jessiego Sappa. Nie zmieniało to jednak zupełnie sytuacji w tym meczu, bo AZS ciągle wysoko prowadził. Ostatnia część spotkania zakończyła się remisem i koszalinianie wygrali ostatecznie 87:66. Najlepszym zawodnikiem AZS był Oded Brandwein, który zdobył 25 punktów i cztery asysty. 14 punktów i pięć asyst dołożył Sek Henry. Jordan Callahan rzucił dla Kotwicy 20 punktów.

KOTWICA KOŁOBRZEG 66:87 AZS KOSZALIN
(13:29, 17:23, 18:17, 18:18)

tekst: www.plk.pl
Foto: Kacper Pajor


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.