menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Gorąco podczas meczu Kotwicy z Flotą

Jak podaje portal gs24.pl, podczas meczu sparingowego doszło do bitwy na boisku po tym, jak pojawiły się niesportowe zagrania zawodników.


W komentarzach przed meczem sparingowym Kotwicy Kołobrzeg z Flotą Świnoujście podkreślano, że choć drużyny dzieli różnica dwóch lig, to nie ulega wątpliwości, że kibice nie zapomnieli o wzajemnych animozjach z przeszłości. Okazało się, że i tym razem emocje wzięły górę. Piłkarz Kotwicy sfaulował zawodnika gospodarzy. Jak podaje gs24.pl, miał potem kopnąć go jeszcze w stylu karate. Piłkarze postanowili sobie tę sprawę wyjaśnić po męsku. Doszło do przepychanek i ciosów. Takie uwertura wystarczyła, aby na boisko wbiegli kibice. Przebieg spotkania na kilka chwil wymknął się spod jakiejkolwiek kontroli. Według dziennikarzy "Głosu", na boisku mieli być też działacze sportowi. Dopiero po dłuższej chwili udało się zaprowadzić porządek.

Ostatecznie, Flota wygrała 4:1.

Fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.