menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Piąta przegrana z rzędu (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica, aaseco, gdyniaPrzed nami jeszcze sześć spotkań w rundzie zasadniczej ekstraklasy. Zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli. Wczoraj znów przegraliśmy.


W sobotę, Czarodzieje z Wydm na wyziębionej Hali Milenium spotkali się z Asseco Prokom Gdynia. Kołobrzeska drużyna grała fatalnie. W pierwszej kwarcie rzuciliśmy zaledwie 4 punkty, co zaważyło na porażce w tym meczu. Kolejna kwarta to też przewaga Asseco, dopiero w trzeciej i czwartej kwarcie Kotwicy udało się zdobyć przewagę punktową, ale to było za mało, żeby nawet zbliżyć się do remisu. I tak przegraliśmy. Znowu.

KOTWICA KOŁOBRZEG 63:75 ASSECO PROKOM GDYNIA
(4:22, 17:23, 19:13, 23:17)

Foto: Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.