menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

AZS Koszalin rozniósł Kotwicę (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica,azs,koszalin.derbyMecz derbowy w Koszalinie zakończył się tym, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić, a więc porażką Kotwicy. Najgorzej było w ostatniej kwarcie.


W tym meczu mało kto obstawiał wygraną gości. I trudno się dziwić, gdyż Kotwica Kołobrzeg to zespół zajmujący ostatnie miejsce w tabeli. Nie szło nam od samego początku. To AZS objął prowadzenie i zmierzał w z góry ustalonym kierunku. Kotwica grała słabo, a jej skuteczność była fatalna. Ale w drugiej części pierwszej kwarty Czarodzieje z Wydm wzięli się za nadrabianie strat i objęli prowadzenie. Sporo w tym zasługi Matthew Rosińskiego. Pierwszą kwartę przegraliśmy i choć w drugie próbowaliśmy odrabiać straty, to jednak AZS zbyt szybko uciekał do przodu.

Drugą połowę meczu zaczęliśmy stratą 8 punktów. W tej części meczu było widać, że Kotwica jako drużyna grać potrafi. 3 rzuty za 3 punkty Grzegorza Arabasa pozwoliło utrzymać nam kontakt z drużyną AZS. Niestety, mieliśmy zbyt dużo problemów ze skutecznością, zbyt późno wykańczane akcje i złe podania - AZS wykorzystywał nasze błędy bezlitośnie, a w 4 kwarcie po prostu nas rozjechał. Nie byliśmy w stanie biegać za piłką wypadającą z naszego kosza. I choć udało nam się zdobyć kilka punktów, to jednak widać było zmęczenie, a nawet pewną dezorientację. W konsekwencji przegraliśmy aż 32 punktami.

AZS KOSZALIN 95:63 KOTWICA KOŁOBRZEG
(17:12, 21:16, 24:20, 33:15)

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.