menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Prezentacja piłkarskiej Kotwicy (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica_prezentacjaW ośrodku "Verano" Kotwica Kołobrzeg zaprezentowała zawodników i kadrę trenerską na nowy sezon. Już jutro zagramy kolejny mecz sparingowy.


Wieczorne spotkanie rozpoczęło się od wręczenia podziękowań i odznaczeń. Mówiono o osiągnięciach Kotwicy i planach na najbliższy sezon. Mamy stadion na miarę I ligi, a tymczasem II liga ciągle wymyka się nam z rąk, ale wszystko przed nami. Kotwica zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera. W trakcie prezentacji odznaczono działaczy odznakami PZPN, a także zasłużonych dla klubu Złotymi Kotwicami. Uczczono też minutą ciszy pamięć zmarłego w styczniu wieloletniego działacza i honorowego prezesa klubu Władysława Maty.

bramkarze:
Łukasz Krymowski (r. 1984), Cezary Szybka (1993)

obrońcy:
Mikołaj Duwe (1995), Daniel Kokosiński (1985), Łukasz Cebulski (1982), Kacper Chruściński (1992), Piotr Jaroszek (1994), Jakub Poznański (1988), Paweł Szutenberg (1992)

pomocnicy:
Dawid Ambroziak (1988), Michał Danilczyk (1988), Patryk Pietras (1993), Daniel Popiołek (1993), Tomasz Rydzak (1989), Patryk Skórecki (1991)

napastnicy:
Tomasz Bejuk (1988), Krzysztof Biegański (1988), Piotr Grabarczyk (1986), Damian Kupisz (1990), Kacper Rak (1994)

trener:
Wiesław Bańkosz

przybyli:
Tomasz Bejuk (Gryf Wejherowo), Dawid Ambroziak (Grün-Weiß Piesteritz), Daniel Kokosiński (Bałtyk Gdynia), Kacper Rak (FC Bad Oeynhausen), Piotr Jaroszek (Lechia Gdańsk), Piotr Grabarczyk (Stal Szczecin)

odeszli:
Dawid Bocian, Mariusz Kurczak, Adrian Machula, Piotr Dziuba, Paweł Dirda, Krystian Szambelan, Wojciech Janur

dane przygotował Tomasz Kwiatkowski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.